spotkanie

Mobilne Punkty Informacyjne w subregionie jeleniogórskim

Opublikowano: 01.02.2024
Dla kogo
Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby i podmioty zainteresowane tematem Funduszy Europejskich. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców, osoby fizyczne, NGO oraz instytucje publiczne.
Informacje o konferencji/szkoleniu

Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają do skorzystania z bezpłatnych konsultacji dotyczących wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.
Podczas dyżurów pracownicy PIFE będą udzielać informacji w wybranych miejscowościach Dolnego Śląska.

Najbliższe spotkania odbędą się:

  • 16 lutego 2024r. w godz. 10:30-13:00 w Łużyckim Centrum Rozwoju w Lubaniu, ul. Bracka 12, 59-800 Lubań, sala konferencyjna (parter);
  • 20 lutego 2024r. w godz. 10.30-13.00 w Urzędzie Miasta Piechowice, ul. Kryształowa 49, pokój nr 7 (sala konferencyjna).

 

Pracownicy Punktu przedstawią dostępne możliwości wsparcia oraz wyjaśnią zasady ubiegania się o dotacje ze środków unijnych.
Poinformują także o niskooprocentowanych pożyczkach, dostępnych obecnie na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także o dotacjach i pożyczkach na rozwój działalności gospodarczej: na inwestycje i płynność finansową, na innowacyjność czy poprawę konkurencyjności firmy. 

, - |
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze
pife.jeleniagora@dolnyslask.pl