Dni Otwarte Funduszy Europejskich - maj 2024

Opublikowano: 26.02.2024

W maju czeka nas wspólne świętowanie 20 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej! A 10 i 11 maja 2024 r. odbędą się kolejne Dni Otwarte Funduszy Europejskich. To już XI edycja DOFE!


DOFE to ogólnopolska akcja promująca projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich, w ramach której mieszkańcy regionu mogą poznać wszelkie inicjatywy wspierane ze środków unijnych. Tegoroczne wydarzenie zaplanowane jest w formule stacjonarnej.

 

Zapraszamy Państwa – naszych dolnośląskich Beneficjentów do udziału w świętowaniu!


Dni Otwarte nie muszą być wielką spektakularną imprezą. Wystarczy udostępnienie zniżki, otwarcie swojej instytucji lub przedsiębiorstwa dla uczestników lub organizacja dodatkowego wydarzenia. To, co wyróżnia DOFE, to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, zakładów produkcyjnych, a nawet oczyszczalni ścieków najbardziej przyciąga uczestników.


Możecie Państwo zaproponować np. zwiedzanie, udostępnienie bezpłatne lub ze zniżką codziennej oferty, warsztaty, gry lub zabawy dla dzieci i ich opiekunów i wiele innych. 


Ze swej strony oferujemy promocję medialną wydarzeń DOFE organizowanych w naszym regionie. 


 
Jak zgłosić swoje wydarzenie?

Zajrzyj na stronę Dwudziestolecie Polski w UE i zgłoś swoje wydarzenie.

 

Świętuj z nami!


 

Spis treści
Udostępnij zawartość na FacebookUdostępnij zawartość na TwitterUdostępnij zawartość na Linkedin